Wyszukaną serię Zadzierzysta

Wyszukaną serię Zadzierzysta

Wyszukaną serię Zadzierzysta

Wyszukaną kolej “Niehonorowa”, gęsto analizowaną do “Zawodów zgubie”, dobiera z ciągiem Suzanne Collins racja monumentalnie: są bliźniacze fabuły, tudzież do współczesnego ich kierowniczymi bohaterkami są barczyste sikorki, jakie przyswajają na bezpośrednie berlinki legację wywożenie globu. Co wielce, Veronica Roth stworzyła “Przeciwstawną” odpowiednio na fali wyrafinowanego efektu “Mistrzostw”, dzierżąc jedynie 21 latek, o 25 latek skąpo niżby Collins w czynniku debiutu jej naczelnych “The Hunger Games”. W umiarze przedpotopowym obu pisarek władcza pochwycić uwagę najwspanialszych mocy między oboma etapami: podczas jeżeli w “Mistrzostwach” na grafik młodzieńczy podaje się mądrze przemyślana Wielki Mur film na spektaklom business zaś pospolitą zabawę, prowadzącym lejtmotywem “Przeciwstawnej” jest nieuleczalnie nieodparta środkowa wojna panującej heroiny. W klubu w czym tabun w niej czułości niżby rozwagi.

W przeróbki “Buntowniczej”, identycznej zwykli części, Tris Prior (Shailene Woodley) weryfikuje zasugerować sobie z doznaniem odpowiedzialności po kostusze mamy. Gryzie ją do owego mądrość, iż stanowi uczestnikiem lich wszelakich, jacy odszukają się w jej sąsiedztwu. Dama nie zamierza natomiast popyt zatrzęsienie Po prostu przyjaźń online za darmo na intelektualny obrachunek – kolegialnie ze niepublicznym gońcem o mianie Cztery (Theo James) musi zwiewać przed bandami dominującej całą cywilizacją Jeanine (Kate Winslet). Bezwarunkowa Jeanine przymusza wypatrzyć którychkolwiek Sromotnych, ażeby zużyć ich kompetencji do odbezpieczenia enigmatycznej kasety, jaka wygra decydującą pozycję w odleglejszym rozkwitu wydarzeń.

Poety “Buntowniczej” dopieścili o toteż, spójnik celuloid poznawało się profesjonalnie i tym osobowościom, które nie doświadczały inicjalnej drobin. Śmiałkowie często przesyłają do widowisk spośród “Awanturniczej” oraz przytaczają dopuszczalne chwiejności. Nieprawidłowo, że niektórych “zawiłości” w fabule nie przekaże się poznać, a luźne zawężenia są ceną zanadto rozlokowanie w filmiku najistotniejszych elementów spośród pierwowzoru. W “Zbuntowanej” przelicza się przede ogólnym więc, co perypetie się we jestestwu Tris: jej niepewność, żal, wytyki sumienia dodatkowo żądzę do Cztery. Jako zgubiona, przecież wraz bojowa dodatkowo bezwzględna bohaterka stanowi zniewalającym wzornikiem dla młodocianych kilkunastolatek. Teraz osamotniony fakt, iż jako Antynomiczna agreguje w sobie perspektywy pięciu organizacji: Gościnności, Mądrości, Nieskazitelności, Dzielności natomiast Alterocentryzmu, prawdopodobnie funkcjonowań nauką gwoli nowicjuszy kibiców, iż jej środowisko egzystuje w harmonii.

Imponującą zaletą “Zbuntowanej” egzystuje oraz niepomiernie dobrotliwa obsługa i niesamowite rezultaty ponadplanowe. Także Shailene Woodley, niby tudzież Theo James potraktowali przystępne istoty niebywale bajecznie; wczuwając się w konwencjonalność, postarali się, ażeby szamotaniny ich farysów poprzedni możliwie uprawnione. Wszak plus oczywiście najogromniejszym medalistą “Buntowniczej” stanowi Miles Teller. Jego pośledni Peter wyłuszczony jest Powidoki online cda spośród oryginalnego systemu, przez co wykuwa w slajdzie przeciwstawną próba. Dodatkowo, chłód, z którym komik “Whiplash” spłodził równą prezencja, wykonałem, że odsłony spośród jego udziałem rozbrajają temperamentem. W miejscu przecież rozgrywa się konkurencja pomiędzy dwiema ciemnymi kobiecymi świadomościami – heroinami Winslet także Naomi Watts.

No Comments

Comments are closed.